Loading...
Rechpack nedir?
Rechpack oyun konsolunuzda oluşabilecek tüm hasar ve arızaları kullanıcı kaynaklı olsun veya olmasın tam garanti kapsamı altına alır. Yani cihazınızın başına gelebilecek her türlü darbe, düşme, sıvı teması, yüksek voltaj vb, tüm kullanıcı kaynaklı arızalar dahil koruma altına alır.
Neden Rechpack’i tercih etmeliyim?
Cihazı satın aldıktan sonra üretici garantisi kapsamına girmeyen ve sıklıkla karşılaştığımız kullanıcı hataları sonucu oluşan darbe, düşme, sıvı teması, yüksek voltaj vb tüm arızalar markasına ve modeline göre değişmekle birlikte, onarım için harcanacak tutar parça ve işçilik dahil ürün bedelinin yarısına yaklaşmaktadır. Bu onarım için güvenilir ve ucuz bir servis bulmak için harcanacak zaman ve emek de cabası.Rechpack ise size hiçbir ek ücret talep etmeden bir yıl içinde kaliteli ve güvenilir 2(iki) onarım hizmeti ve 1(bir) ağır hasar(onarımı mümkün olmayan) cihaz değişim hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Bu durumda, Rechpack almak çok akıllıca ve ekonomik bir çözüm oluyor.
Nasıl satın alırım?
hepsiburada.com'dan satın alınacak oyun konsolu ile birlikte rechpack almak için oyun konsolu fiyatının altında yer alan "Ek Garanti"yi seçmek yeterlidir. Oyun konsolu ile birlikte seçilen rechpack "sepete ekle" veya "hemen al" butonlarına basılarak cihaz ile satın alınır.

Rechpack SADECE yeni oyun konsolu ile birlikte satın alınabilir, hepsiburada.com'dan tek başına satın alınamaz.
Cihazım arızalandı, ne yapmalıyım?
1- 0850 466 16 00 numaralı rechpack çağrı merkezini arayın. Cihazınızdaki arızayı anlatıp, teknik ekibimizin talimatlarını izleyin.
2- Anlaşmalı kargo firmasına ürününüzü, size gönderilen Rechpack servis kartı ile birlikte ücretsiz olarak gönderin.
3- Uzman teknik ekibimiz cihazınızın onarımını hiçbir ek ücret talep etmeden gerçekleştirir.
4- Cihazın onarımı mümkün değil ise hiçbir ek ücret talep etmeden aynı model cihaz ile değiştirilir.
5- Cihazınız hakkında size bilgi verildikten sonra adresinize kargolanır.
  • E-BÜLTEN

  • Bizden haberdar olmak için
    e-bülten listemize kaydolun.
  • BİZE ULAŞIN

  • 0850 466 16 00
  • İhsaniye Mah. Tuna Cad. No: 78
    Nilüfer / BURSA
  • servis@rechpack.com
Rechpack bir Rech Bilişim LTD kuruluşudur.